Jesteś w: Start / Aktualności / Konferencja ZREM 2010 we Wrocławiu

Konferencja ZREM 2010 we Wrocławiu

UPRZEJMIE INFORMUJEMY, ŻE Z PRZYCZYN NIEZALEŻNYCH OD ORGANIZATORÓW KONFERENCJA ZREM 2010, KTÓRA MIAŁA SIĘ ODBYĆ 12 PAŹDZIERNIKA 2010 R. WE WROCŁAWIU, ZOSTAŁA ODWOŁANA. ZA WSZELKIE UTRUDNIENIA I NIEDOGODNOŚCI TYM SPOWODOWANE SERDECZNIE PRZEPRASZAMY.

Fundacja na rzecz Efektywnego Wykorzystania Energii, Społeczna Rada Narodowego Programu Redukcji Emisji oraz Dolnośląska Agencja Energii i Środowiska zapraszają na bezpłatną konferencję „Zrównoważony rozwój gospodarki energetycznej gmin. ZREM 2010. Gminy mieszkańcom – wspólne działania, większa efektywność, mniejsza emisja”, która odbędzie się 12 października 2010 r. we Wrocławiu (Ośrodek Szkolenia Państwowej Inspekcji Pracy, ul. Mikołaja Kopernika 5, sala 11).

Polityka klimatyczna i energetyczna Unii Europejskiej i Polski stawia duże wyzwania i nowe zadania przed samorządami terytorialnymi i społeczeństwem, ale równocześnie stwarza znaczący impuls dla rozwoju społeczno-gospodarczego miast i gmin. Moment przed wyborami samorządowymi będzie dobrą okazją do oceny co zrobiono w tym względzie w gminach oraz co jeszcze może zostać zrobione w następnych kadencjach. Taki cel przyświeca II Konferencji pt. „Zrównoważony rozwój gospodarki energetycznej gmin. ZREM 2010. Gminy mieszkańcom – wspólne działania, większa efektywność, mniejsza emisja” na którą serdecznie zapraszamy władze i specjalistów samorządów terytorialnych.

W programie konferencji mogą Państwo znaleźć interesujące tematy z zakresu nowego otoczenia prawnego i mechanizmów realizacji lokalnej praktyki energetycznej, efektywnych energetycznie i ekonomicznie technologii w budynkach, sposobu komunikacji gminy ze społeczeństwem.

W organizację konferencji włączyła się również Dolnośląska Agencja Energii i Środowiska oraz grupa efektywności energetycznej Społecznej Rady Narodowego Programu Redukcji Emisji Gazów Cieplarnianych pod przewodnictwem Prof. Jerzego Buzka, Przewodniczącego Parlamentu Europejskiego.

Mamy nadzieję na zainteresowanie i udział w konferencji, który dzięki pozyskaniu finansowania jest bezpłatny. Serdecznie zapraszamy.

This is WhiteBlack Plone Theme