Jesteś w: Start / Aktualności / Zapraszamy na szkolenie „Przegrody przezroczyste w budynkach energooszczędnych. Nowe wymagania prawne"

Zapraszamy na szkolenie „Przegrody przezroczyste w budynkach energooszczędnych. Nowe wymagania prawne"

Projektowanie przegród przezroczystych wydaje się zadaniem bardzo prostym. Doświadczenie jednak pokazuje, że to właśnie głównie z powodu nieprawidłowo zaprojektowanej stolarki występują problemy użytkowe w budynkach, zwłaszcza niskoenergetycznych (NF40) i pasywnych (NF15). Jak temu zapobiec? Jak prawidłowo określić wymagania stawiane stolarce budowlanej? Jakie są minimalne wymagania prawne? Jakie dziś mamy możliwości techniczne i co jest ekonomicznie uzasadnione?

Na wszystkie te problemy uzyskacie Państwo odpowiedź na szkoleniu organizowanym przez Dolnośląską Agencję Energii i Środowiska. Za część merytoryczną szkolenia odpowiada wieloletni praktyk mgr inż. Jerzy Żurawski.

Szkolenie poświęcone jest najnowszym zmianom wymagań prawnych w zakresie projektowania przeszkleń w budynkach niskoenergetycznych i pasywnych. Poruszy zagadnienia związane z optymalizacją stolarki budowlanej, której celem jej właściwy dobór w projekcie budowlanym i wykonawczym zgodnie z obowiazującymi normami i przepisami. Przedstawione zostaną metody wyznaczenia wpływu mostków cieplnych w połączeniach przegród przezroczystych, jak również rozwiązania minimalizujące wpływ mostków cieplnych.

Więcej informacji nt. szkolenia, terminów, miejsc oraz formularz zgłoszenia dostępne są na stronie Organizatora.

This is WhiteBlack Plone Theme