Jesteś w: Start /

 

Już od ponad 20 lat promujemy racjonalne gospodarowanie energią i przyjazne środowisku sposoby jej wytwarzania. 

null

 


Projekt Euro Topten Max 

logo toptenIdea Topten powstała w 2000 r. w Szwajcarii. W ciągu kilku lat www.topten.ch stało się powszechnie znanym portalem prezentującym porównanie 1200 produktów oraz cieszącym się uwagą prawie 1,5 mln użytkowników odwiedzających portal rocznie. Od 2006 r. projekt jest z powodzeniem realizowany w Polsce. Obecnie wystartowała jego trzecia edycja „Euro Topten Max - maximising TopTen communication on top runner products”, która będzie trwać do grudnia 2014 r.

Więcej informacji o projekcie >>>> lub na stronie www.topten.info.plFundacja na rzecz Efektywnego Wykorzystania Energii jest członkiem Koalicji Klimatycznej, będącej porozumieniem organizacji pozarządowych zaangażowanych w działania na rzecz ochrony globalnego klimatu. Została ona utworzona 22 czerwca 2002 r., podczas konferencji „Zatrzymać globalne ocieplenie” w Kazimierzu Dolnym. Misją Koalicji Klimatycznej jest wspólne działanie w celu zapobiegania wywołanym przez człowieka zmianom klimatu dla dobra ludzi i środowiska.

null

 


 

 

Dr inż. Sławomir Pasierb, Dyrektor ds. badawczo-rozwojowych FEWE, jest przewodniczącym Grupy roboczej ds. efektywności energetycznej Społecznej Rady do spraw Programu Redukcji Emisji. Misją Rady jest dostarczenie Wicepremierowi, Ministrowi ds. Gospodarki Waldemarowi Pawlakowi, niezależnej i wszechstronnej strategicznej wiedzy umożliwiającej realizację konstytucyjnej zasady zrównoważonego rozwoju.  Z kolei celem głównym jest optymalizacja procesu redukcji emisji jako podstawowego narzędzia ochrony klimatu.

null

This is WhiteBlack Plone Theme