Jesteś w: Start / Aktualności

Aktualności

Nowości w serwisie

FEWE z medalem Polskiej Izby Ekologii „Za zasługi dla zrównoważonego rozwoju”

Nasza Fundacja otrzymała medal Polskiej Izby Ekologii „Za zasługi dla zrównoważonego rozwoju” w XV edycji Konkursu Ekolaury Polskiej Izby Ekologii.

FEWE z medalem Polskiej Izby Ekologii „Za zasługi dla zrównoważonego rozwoju” - Czytaj dalej...

Zaproszenie na warsztaty dla Doradców Energetycznych

Ambasada Królestwa Danii ma przyjemność zaprosić Państwa na warsztaty dla Doradców Energetycznych, które odbędą się w dniu 19 września 2016 w Ambasadzie Danii w Warszawie w godzinach 10:00 -14:00.

Zaproszenie na warsztaty dla Doradców Energetycznych - Czytaj dalej...

II Dni Energii Miasta Katowice, 23-24 września 2016 r. - Misja: Czyste powietrze!

Kto chce się przekonać, jak ekologicznie i oszczędnie ogrzewać dom i jednocześnie dbać o czyste powietrze, niech w sobotę 24 września odwiedzi katowicki Rynek. W czasie II Dni Energii, przygotowanych przez Miasto Katowice, dzieci skorzystają z zabaw, konkursów, warsztatów i happeningów, a dorośli dowiedzą się między innymi jak można ekologicznie i ekonomicznie ogrzać mieszkanie.

II Dni Energii Miasta Katowice, 23-24 września 2016 r. - Misja: Czyste powietrze! - Czytaj dalej...

Polski Program Finansowania Zrównoważonej Energii otrzymał nagrodę Clean Energy Award

Projekt DAI, który udzielił kredytów małym i średnim przedsiębiorstwom na finansowanie inwestycji poprawiających ich efektywność energetyczną, został niedawno uhonorowany nagrodą Clean Energy Award w kategorii Oferta finansowania roku 2016. Polski Program Finansowania Zrównoważonej Energii (PolSEFF), finansowany przez Europejski Bank Odbudowy i Rozwoju (EBOR), został wyłoniony spośród innych finalistów w tej kategorii - DNB Bank Polska SA, Energix Renewable Energies Ltd oraz EU Connect Europe Facility. W imieniu PolSEFF, nagrodę odebrała Pani Anna Chmielewska z EBOR-u.

Polski Program Finansowania Zrównoważonej Energii otrzymał nagrodę Clean Energy Award - Czytaj dalej...

Konkurs na najlepsze Zielone Zamówienia Publiczne – edycja polska

Zamówienia publiczne są ważnym narzędziem, które może być wykorzystywane przez gminy i miasta do obniżania emisji CO2 oraz walki ze zmianami klimatycznymi. Wybierając ekologiczne produkty i usługi organy publiczne mogą przyczynić się do zrównoważonej produkcji i konsumpcji, a w efekcie dokonywać zakupów o lepszej jakości.

Konkurs na najlepsze Zielone Zamówienia Publiczne – edycja polska - Czytaj dalej...

Konkurs "Oszczędzaj energię z ecoGatorem"

Jesteś uczniem szkoły gimnazjalnej lub średniej? Interesujesz się ekologicznym stylem życia? Chcesz oszczędzać energię i być eko? Weź udział w naszym konkursie!

Konkurs "Oszczędzaj energię z ecoGatorem" - Czytaj dalej...

Konkurs dla uczniów szkół średnich uczestniczących w "I Dniach Energii Miasta Katowice

Serdecznie zapraszamy młodzież szkół średnich uczestniczących w seminarium organizowanym w ramach "I Dni Energii Miasta Katowice" do do uczestnictwa w konkursie zorganizowanym przez Urząd Miasta Katowice oraz Fundację na rzecz Efektywnego Wykorzystania Energii w Katowicach.

Konkurs dla uczniów szkół średnich uczestniczących w "I Dniach Energii Miasta Katowice - Czytaj dalej...

I Dni Energii Miasta Katowice

Katowice jako jedno z pierwszych miast w Polsce opracowało i wdraża "Plan gospodarki niskoemisyjnej dla miasta Katowice" (PGN). Podstawowym zadaniem PGN jest identyfikacja i co ważniejsze realizacja działań, które skutecznie ograniczą zużycie energii oraz zmniejszą emisję zanieczyszczeń i gazów cieplarnianych do atmosfery.

I Dni Energii Miasta Katowice - Czytaj dalej...

Szkolenie dla MŚP - "Opłacalność działań związanych z poprawą efektywności energetycznej"

Serdecznie zapraszamy do udziału w szkoleniu dla przedstawicieli Małych i Średnich Przedsiębiorstw z terenu miasta Katowice dotyczącego określania opłacalności działań związanych z poprawą efektywności energetycznej, które organizowane jest w ramach „I Dni Energii Miasta Katowice”.

Szkolenie dla MŚP - "Opłacalność działań związanych z poprawą efektywności energetycznej" - Czytaj dalej...

Zapraszamy na konferencję i targi "Dom energooszczędny"

W imieniu Gminy Psary zapraszamy na bezpłatną konferencję oraz targi wystawiennicze poświęcone tematyce energooszczędnych rozwiązań w budownictwie domów, które odbędą się 27 czerwca br. (sobota) w Dąbiu w gminie Psary w godz. 10:00-14:00.

Zapraszamy na konferencję i targi "Dom energooszczędny" - Czytaj dalej...

This is WhiteBlack Plone Theme