Jesteś w: Start / Zasoby / Poradniki / Odnawialne źródła energii. Efektywne wykorzystanie w budynkach. Finansowanie przedsięwzięć.

Odnawialne źródła energii. Efektywne wykorzystanie w budynkach. Finansowanie przedsięwzięć.

Autorzy: Sławomir Pasierb, Mariusz Bogacki, Arkadiusz Osicki, Jerzy Wojtulewicz . © FEWE 2006.

Poradnik powstał dzięki pomocy finansowej Unii Europejskiej i Budżetu Państwa w ramach programu Phare PL 2003/004-379.01.01 oraz Wojewódzkiego Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Katowicach.

Torząc poradnik myśleliśmy o wszystkich właścicielach, zarządcach i deweloperach budynków. O tych, którzy już mają budynki i zamierzają je modernizować, ale również o tych, którzy będą budować budynki mieszkalne, usługowe czy użyteczności publicznej.

Zachęcamy do wykorzystania treści poradnika zwłaszcza w podejmowaniu inwestycji dotyczących odnawialnych źródeł energii w budynkach mieszkalnych i użyteczności publicznej oraz w zarządzaniu energią i środowiskiem w mieście/gminie.

Poradnik w zasadzie kierujemy do tych, którzy pierwszy raz przymierzają się do systemów energetycznych budynków wykorzystujących odnawialne źródła energii, ale także do tych, którzy chcą poszerzyć swoją wiedzę o możliwościach zastosowania odnawialnych źródeł energii w budynkach lub tę wiedzę przekazać innym, czyli do nauczycieli, wykładowców szkoleń, a także wprost do uczniów i studentów.


publik.gif Pobierz dokument
Odnawialne źródła energii. Efektywne wykorzystanie w budynkach. Finansowanie przedsięwzięć.
This is WhiteBlack Plone Theme